AkuBar

AkuBar

AKUBAR ENERGY

Energetická tyčinka s vitamíny a zinkem 
Zasytí a prospěje zdraví 

Lahodná tyčinka s příchutí tvarohu a citronu je výborným zdrojem bílkovin a je obohacená vitamíny C, b a e. Je to vynikající energetická tyčinka vhodná k rychlému doplnění energie při fyzické i psychické aktivitě. Je unikátní kombinací obilných vloček, zinku a vitamínů. obsahuje 30% denní doporučené dávky zinku a 50% doporučené denní dávky vitamínů C, e a vitamínů skupiny b. tyčinka neobsahuje geneticky modifikované suroviny ani průmyslově ztužené tuky.

Komu je AkuBar Energy určena?
AkuBar Energy je určena všem, kteří potřebují rychle, efektivně a zároveň zdravou formou doplnit energii. Například sportovcům – vrcholovým i rekreačním, turistům, řidičům i tvrdě pracujícím.

Obsahuje:

Zinek 
• Zinek je minerál nezbytný pro bezchybnou činnost asi stovky enzymů.
• Je důležitý pro metabolismus cukrů, bílkovin, hormonů a vitamínů.
• Je jedním z antioxidantů, které chrání buňky před působením volných radikálů. ovlivňuje růst a dělení buněk. Při nedostatku zinku dochází ke zpomalení buněčného dělení a následnému zvýšení vlivu volných radikálů na buňky.

Vitamíny C, B, E 
• Vitamín C významně posiluje imunitní systém a urychluje hojení.
• Vitamín C je nezbytný pro správný vývoj kostí, zubů, chrupavek a tkání, podporuje jejich růst.
• Vitamíny skupiny B jsou ve vodě rozpustné vitamíny nezbytné pro správné fungování organismu. V těle se neukládají, a proto je nutné zajistit odpovídající přísun vitamínů skupiny Bve stravě.
• Některé z vitamínů skupiny  b jsou obsažené především v potravinách živočišného původu, proto jsou hlavně vegetariáni a vegani ohroženi jejich nedostatkem. Spotřeba vitamínu B stoupá při velké fyzické námaze a stresu.
• Vitamín E je jedním z nejdůležitějších antioxidantů v těle. Chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, pomáhá zpomalovat stárnutí a podporuje činnost nervového systému.
• Vitamín E podporuje srdce, cévy, cévní cirkulaci, mozek, oči a kůži.

AKUBAR PROTEIN

Nenahraditelnou složkou a základní živinou naší stravy jsou bílkoviny (proteiny). Přispívá ke správnému vývoji svalů, šlach, kůže a kostí; pro správné fungování opěrného aparátu a pohybového systému, pro bezchybné fungování vnitřních chemických procesů a v neposlední řadě pro regeneraci po sportu, zranění či náročné práci.

Bílkoviny musíme svému tělu pravidelně dodávat ve stravě, protože je nedokáže ukládat do zásoby.
Účinný a zdravý zdroj bílkovin? AkuBar Protein!
Výborným pomocníkem pro dodání optimálního množství bílkovin je nová tyčinka AkuBar Protein. Svým obsahem podporuje zdraví organismu, jeho vývoj a regeneraci.

Jaké přínosy má AkuBar Protein pro naše tělo? 

AkuBar Protein je vysoce kvalitním zdrojem rostlinných bílkovin, vitamínů E, B1, B2, B6, B12, B5, B3, C, biotinu a kyseliny listové.
Díky unikátnímu složení tyčinky je zajištěna snadná vstřebatelnost a využitelnost všech výživných látek bez zatížení organismu – AkuBar Protein neobsahuje průmyslově ztužené tuky, a proto nezvyšuje hladinu cholesterolu.
Bílkoviny obsažené v AkuBar Protein hrají důležitou roli při spalování tuků a redukci nadváhy.

AkuBar Protein obsahuje 24 % denního doporučeného příjmu bílkovin a více než 20 % denní doporučené dávky vitamínů. Díky tomu jsou tyto tyčinky doporučovány jako ideální svačina, která zasytí kdykoli v průběhu dne.
Tyčinka je vhodná také pro sportovce a fyzicky pracující pro doplnění energie a jako ochrana svalů před poškozením namáhavým fyzickým výkonem.

Chcete pro sebe tu nejlepší svačinu?  Do práce, do školy i na výlet jedině s výživnou tyčinkou AkuBar Protein!