Onyx plus

Onyx plus

Příliv plný zdraví

Tekutý multiminerál s bylinnými extrakty

Svým komplexním složením nejdůležitějších minerálů spolu s bylinnými extrakty pozitivně ovlivňuje správnou metabolickou činnost v lidském těle.

Komplexní řešení jak udržovat a doplňovat minerální prvky pomocí efektivní a tekuté formy s jedinečnou vstřebatelností. Zařazením melasy, přírodního zdroje minerálů a kompletního spektra vitamínů B v receptuře získává Onyx Plus příjemnou chuť. Produkt je též vhodný pro osoby citlivé na včelí produkty. Dále je obohacen o výtažky z bylin a vitamín D. Je vhodný pro každodenní užívání pro celou rodinu, nejlépe s jídlem. Onyx Plus patří do skupiny tzv. šetrných doplňků stravy. Celoročním užíváním pozitivně působíme na relaxaci svalů, snižujeme nervozitu a nespavost a blahodárně působíme na úpravu pH vnitřního prostředí organismu. Použité extrakty z bylin a přírodní ovocné šťávy jsou extrahované bez použití alkoholu. Je výborným partnerem pro sportovce. Vyrábí se v Kanadě. Splňuje předpisy na ochranu zdraví vydané Státním zdravotním ústavem České republiky. Spolu s pestrou stravou tvoří produkty společnosti Akuna dobrý základ naší každodenní péči o kvalitu života. Pevná stavba těla a silný imunitní systém jsou zárukou dlouhověkosti.

Rostlinné extrakty obsažené v Onyx Plus a jejich působení

Šťáva z červených hroznů
obsahuje mnoho flavonoidů a je kvalitním antioxidantem.

Jablečná šťáva 
je vhodná jako zdroj tříslovin. Jablečnou šťávu je vhodné užívat při cukrovce, dyzentérii, horečce a srdečních potížích. Upravuje kvalitu struktury stolice.

Melasa 
sladidlo, které je pro lidský organismus hodnotné a obsahuje množství různých minerálů a vitamínů, které zkvalitňují zdraví lidského organismu. Třtinová melasa je cenný vedlejší produkt výroby třtinového cukru. Obsahuje všechny biologicky potřebné látky z původní rostliny –cukrové třtiny. Je to harmonizovaná soustava životně důležitých stopových prvků a organických látek. Třtinová melasa obsahuje vysoké koncentrace vitamínů řady B (riboflavin, pyridoxol a jeho derivát, nikotinamid, kyselinu pantotenovou, kyselinu listovou a vitamin B12).

Extrakt černého bezu 
doplňuje přítomné byliny a má funkci především přírodního kolorantu.

Fenykl obecný, kardamom pravý, tolice vojtěška a lékořice lysá 
napomáhají k lepšímu trávení a vstřebávání.

Proč užívat Onyx Plus?

Svým komplexním složením nejdůležitějších minerálů spolu s bylinnými extrakty pozitivně ovlivňuje správnou metabolickou činnost v lidském těle.
Minerály v lidském organismu jsou nesmírně důležité pro regulaci vody v organismu a pro vyrovnání acidobazické rovnováhy. Minerály dále napomáhají tvorbě správné struktury kostí a zubů.

Hlavní nedostatkové minerály

Častou příčinou zdravotních těžkostí je nedostatek minerálů a stopových prvků v lidském organismu. Příčinou tohoto nedostatku je nesprávné stravování či životospráva, zhoršená funkce trávicí soustavy, anebo nedostatek minerálů v hospodářské půdě.
Lehce vstřebatelné minerály
Onyx Plus obsahuje minerály, které jsou v současné době známé jako nejlépe vstřebatelné. Mají vysokou rozpustnost ve vodě, absorpci a biologickou přijatelnost pro lidský organismus.
Kombinace minerálů s bylinnými extrakty
Zvolená kombinace bylin napomáhá k lepšímu trávení. Byliny zároveň stimulují enzymatické reakce na úrovni trávicího traktu, které podporují ještě lepší vstřebávání přijatých živin.
Unikátní poměr vápníku a hořčíku
Poměr hořčíku a vápníku (2:1) v Onyx Plus je specificky formulovaný pro zkvalitnění relaxace muskuloskeletního systému a kardiovaskulárního systému. Studie prokazují, že hořčík ve vyšším množství je potřebný, aby zabránil fibrilaci a křečím ve svalech při vyšší fyzické zátěži. Hořčík je také přírodním sedativem, jak pro kardiovaskulární systém, tak i pro centrální nervový systém.
Zajištění absorpce vápníku
Hořčík spolu s fosforem a vitamínem D3 podporuje absorpci vápníku, zaručuje správné ukládání vápníku do kostí a podporuje přenos nervových vzruchů.
Čisté suroviny a průběžnou kontrolu kvality
Všechny suroviny pocházejí z ekologicky čistých oblastí. Jednotlivé extrakty i výsledný produkt jsou průběžně testovány akreditovanou laboratoří v Kanadě. Společnost Akuna Health Pro­ducts je držitelem certifikátu ISO a GMP, což zaručuje absolutně nejvyšší standard našich výrobků.