Léčení a terapie pro zvířátka

Léčení a terapie pro zvířátka

Domácí mazlíčkové a nejen oni, ale všechna zvířata jsou živé bytosti, které cítí bolest, mají emoce a především jsou velice citlivé. Jsou citlivé na to, co se kolem nich děje, na události, na okolí, na prostředí v němž vyrůstají a žijí. Zvířata jsou schopná přebírat nemoci „za svého páníčka“, za své členy smečky tj. rodinu.

Zvířecí mazlíčky si také pořizujeme, abychom se necítili osamocení, abychom překonali těžké životní rány a osudy. A zvíře přijímá.
Nemocné či psychicky nevyrovnané zvíře je/může být obrazem toho, co se děje v rodině. A nejedná se pouze o nemoci fyzického rázu, ale i psychické problémy, poruchy chování, nepřizpůsobivosti, agresivity, zvýšené aktivity a jakékoliv další.

Jestliže má vaše zvířátko fyzické nebo psychické  problémy, které mohou být krátkodobého i dlouhodobého charakteru (i v případech, že si lékařská věda neví rady nebo v kombinaci s lékařskou péčí), zde pomůže energetické léčení, která zvířátka vnímají velmi intenzivně a dávají to najevo. Často je v krátké době vidět účinek, protože zvířata jsou oproti lidem velmi intuitivní a netrpí žádnými myšlenkovými bloky a předsudky, a z toho důvodu tuto energii krásně přijímají. Tato energie zmírňuje průběh nemoci, urychluje hojení po zranění nebo operaci.

Doporučuji společně s léčením zvířátka léčit i páníčka.