Lancelot

Lancelot

LANCELOT – ENERGY, POWER & VITALITY

KAPSLE LANCELOT OBSAHUJÍ VYVÁŽENOU SMĚS BYLINNÝCH EXTRAKTŮ, AMINOKYSELIN, VITAMÍNU E A ZINKU.

UŽÍVÁNÍ DOPLŇKU STRAVY LANCELOT DODÁVÁ SÍLU A ENERGII.


LANCELOT je doplněk stravy vhodný pro všechny věkové kategorie. Jeho účinky obzvlášť ocení ti, kterým díky přirozenému vývoji (stárnutí) začínají ubývat síly a energie, rychleji se unaví a v jejichž případě se snižuje také funkčnost některých orgánů. Povzbudit dokáže ale i ty, kteří jsou naopak na vrcholu sil, ale jejich práce je natolik psychicky a fyzicky vyčerpávající a stresující, že tento energetický výdej musí kompenzovat dodáním složek, které jsou obsaženy v LANCELOTu.

Kapsle obsahují dlouhodobě vyvíjenou vyváženou směs extraktu plodu Klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) a Saw palmetto (zakrslá americká palma), kořene amerického ženšenu (Panax quinquefolius), semene Guarany a listu rostliny Gingko biloba spolu s aminokyselinami, vitamínem E a zinkem. Tato směs dodává tělu sílu a energii, snižuje únavu a nemocnost, posiluje psychické a sexuální funkce organismu.

LANCELOT je možné kombinovat s ostatními produkty Akuny. Je však dobré poradit se individuálně s odborníkem o vhodnosti a skladbě jednotlivých kombinací.

Účinky lze očekávat po 3 měsících pravidelného užívání při dodržení doporučeného dávkování. LANCELOT lze užívat po neomezenou dobu, ale lze s ním pracovat také podle momentální či budoucí zátěže organismu. V takovém případě se doporučuje užívat 1–2 měsíce před očekávanou zátěží 3 x 1 tabletu po jídle a pokračovat v průběhu náročného období i mimo něj s dávkováním 2 x 1 tableta denně. Za zátěž organismu lze považovat nejen pracovní vypětí, ale také příchod pravidelných virových epidemií nebo psychických stresu osobního či rodinného charakteru.

Lancelot obsahuje:

L-ARGININ

Je aminokyselina podporující produkci růstového hormonu. Urychluje obnovu buněk, hraje významnou úlohu v podpoře imunitního systému a je zodpovědný za přenos oxidu dusíku. Snižuje krevní tlak, má určité antidiabetické účinky, mírní projevy oslabené erekce a sexuální vzrušivosti u mužů i žen.

MALTODEXTRIN

Je oligosacharid, známý jako výhodný zdroj energie pro svaly, mozek a srdce. Bývá oblíbenou součástí mnoha energetických a iontových nápojů, protože díky němu nedochází k rychlým výkyvům hladiny krevního cukru, způsobené jednorázovým příjmem většího množství jednoduchého cukru, které vedou ke střídání pocitu sytosti, hladu a únavy. Není vhodný pro diabetiky – pokud ho přesto užívají, měli by ho zahrnout do výpočtu denní dávky cukru.

L-CITRULIN MALÁT

Je spojení aminokyseliny „L-citrulin“ a malátu (produkt intermediálního metabolismu). Je rychlým zdrojem oxidu dusnatého, který podporuje krevní oběh, zvyšuje úroveň síly, zlepšuje vytrvalost a napomáhá ke snižování únavy.

SCHISANDRA CHINENSIS (Klanopraška čínská)

Dřevitá popínavá rostlina původem z lesu severní Číny a ruského Dálného východu. Na konci léta na rostlině dozrávají hrozny světle červených bobulí. Rostlina má široké využití v medicíně, neboť obsahuje vysoké množství vitamínu C, A, E a prvku důležitých pro lidský organismus – vápník, železo, draslík, síru nebo sodík. Jako silný antioxidant a tonikum napomáhá posílení organismu, působí proti stresu a podporuje mentální pohodu. Čínští bylinkárř ji používají k léčbě kašle, nespavosti, nevolnosti a fyzické slabosti. Schisandra jako afrodiziakum pomáhá posílit sexuální touhu.

AMERICKÝ ŽENŠEN (Panax quinquefolius)

Roste v listnatých lesích hor ve střední a východní části Severní Ameriky. Ženšen je významným prostředkem asijské medicíny. Jeho účinek je dlouhodobý a zdraví prospěšný. Jako významný antioxidant podporuje imunitní systém, duševní stav a výkon. Pozitivně ovlivňuje koncentraci a koordinaci, působí proti stresu, zlepšuje fyzický výkon a stav psychiky.

GUARANA (Paullinia cupana)

Liánovitá rostlina, pocházející z tropických pralesu Amazonie a po staletí je známá jako elixír pro posílení imunity. Látka nazývaná guaranin je tím, co dělá Guaranu zajímavou, protože je téměř shodná s kofeinem, ale vstřebává se mnohem pomaleji do krevního oběhu. Její účinky jsou tudíž mnohem delší a vyváženější. Guaranin se v semenech guarany objevuje zcela přirozeně a tudíž má na naše tělo mnoho příznivých účinku. Guarana pomáhá udržovat fyzické a duševní schopnosti, zlepšuje celkovou kondici organismu, působí proti únavě a příznivě ovlivňuje sexualitu.

SAW PALMETTO (Serenoa plazivá)

Jedná se o exotickou rostlinu, pocházející z pobřežních oblastí na jihu USA a jižní Kalifornie. Při jejím zpracování se z ní využívají hlavně její plody fialové barvy o velikosti hroznu. Po staletí se plody Saw palmetta využívají v tradiční americké medicíně k léčbě problému s prostatou, močových cest a také jako afrodiziakum. Jsou zdokumentované rovnež příznivé účinky, které souvisejí s ozdravením reprodukčních orgánů, zlepšením průběhu spánku, uklidňují kašel, zlepšují trávení a dodávají energii. Saw palmetto má mj. rovněž u žen příznivý vliv na eliminaci vypadávání vlasů. Pro své detoxikační účinky je vhodným pomocníkem při boji s aknózní pletí. Příznivě působí na zdraví mléčných žláz a vaječníky, může oslabovat i projevy menstruace. Užíváním se očišťují játra i tlusté střevo. Zaznamenané jsou také pozitivní účinky při problémech s vaječníky. Saw palmetto snižuje hladinu androgenu u žen, působí jako diuretikum a antiseptikum. Napomáhá podporovat sexuální funkce, podporuje potenci a podílí se na zlepšení celkového zdravotního stavu člověka.

GINGKO BILOBA (Jinan dvoulalocný)

Antioxidant, který podporuje mikrocirkulaci krevního oběhu, napomáhá paměťovým a poznávacím funkcím i duševní rovnováze, hraje roli v metabolismu cholesterolu a periferním oběhovém systému (oči, sluch), a celkové přispívá k fyzickému i duševnímu zdraví.

VITAMÍN E

Je nejdůležitější antioxidant v těle. Chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, čímž pomáhá zpomalovat stárnutí a prokazatelně působí i jako prevence proti nádorovému bujení. Má pozitivní účinky na tvorbu pohlavních buněk, zvyšuje plodnost a podporuje činnost nervového systému.

ZINEK

Vyskytuje se v poměrně značném množství ve spermatu a jeho dostatek v potravě je podmínkou pro správný pohlavní vývoj i dokonalou funkci pohlavních orgánu mužů. Přispívá k optimálnímu metabolismu sacharidu, plodnosti a reprodukci, udržuje dobrý stav kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku. V neposlední řadě přispívá také k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.