GALVANIZACE s galvanic spa

Ošetření těla technologií ageLOC Galvanic Spa.

 

Tento  přístroj je zaměřen proti stárnutí pokožky. Pomocí galvanického proudu a speciálních, gelů které jsou vmasírovány do pokožky, dochází k viditelnému zlepšení kůže na pažích, břiše, stehnech, hýždích a bocích.

Všechny tyto produkty obsahují ageLOC, který „uspává“ enzym stárnutí arNox. Díky této technologii se vrací zpátky naše elasticita a kolagen.

 

Speciální gely na tvarování těla

  1.  AgeLOC Nu Skin Body Shaping Gel – je vodivý gel, jehož složení je navrženo tak, aby pozitivně působilo   na zmenšování obsahu tukových polštářků a vyhlazování celulitidy. Poskytuje pokožce svěžest, zbavuje ji   nečistot  a snižuje viditelné známky stárnutí. Posiluje mezibuněčnou hmotu pokožky a pomáhá tak   dosáhnout a udržovat její zdravý vzhled.
  2. AgeLOC Nu SKin Dermatic Effects – je hydratační a zpevňující tělové mléko. Jeho složení tvoří přísady, které zpomalují tvorbu tuku, podporují jeho štěpení, pozitivně působí na vyhlazování pokožky a tvorbu celulitidy. Zároveň pokožku vyhlazuje. Pro dosažení a udržení dlouhodobého účinku se doporučuje používat tělové mléko každý den.

 

Indikace:

-pozitivně působí na podkožní lymfatický systém,

-zlepšuje odvod odpadních látek,

-zpevňuje povislé paže, břicho, hýždě, stehna

-vyhlazuje a redukuje celulitidu, strie a jizvy

-odbourává tukové buňky

-vyrovnává dolíčky v kůži

-stimuluje, hydratuje a osvěžuje pokožku

 

Kontraindikace :

Konzultace s lékařem se doporučuje vždy u těhotných a kojících žen, epilepsii nebo pokud máte v těle kovové implantáty, kardiostimulátor nebo podobný přístroj, popř. větší množství kovových implantátů v ústech.

 

Jak často docházet na ošetření

 

Startovací kůra : 8 – 12 ošetření, 2 – 3  týdně

 

Udržovací kůra:   1x za 3 – 4 týdny