Energetické čištění prostor

Energetické čištění prostor

Všechny energie, které jsou kolem nás, se nás sobě daným způsobem dotýkají, prostupují námi a koneckonců i zůstávají v nás. Pokud třeba potkáte kamaráda, který má skvělou náladu, po chvilce s ním se dobrá nálada přenese i na vás. A naopak. Kamarád má špatnou náladu a po setkání s ním zjistíte, že vás tou negativní náladou vlastně nakazil.

Víte o místě, kde se necítíte dobře, kde na vás dokonce padají mdloby a chce se vám utéct? Taková místa nebo prostory v sobě mohou nést otisky negativních energií.

Otisky negativních energií mohou mít vliv nejen na prostředí, ale i na osoby bezprostředně. Výjimku netvoří ani zvířata.

Energetické čištění prostor

Všechno je energie. Tento fakt je již vědecky dokázán a v poslední době začalo velké množství lidí vnímat energie kolem sebe, ale i u sebe.

Jak poznat, že tyto energie vnímáte:
Stává se vám, že na některých místech je vám krásně uvolněně, máte pocit jako by vás někdo pohladil a chcete se na ono místo zase vracet.
Stává se vám naopak, že některá místa na vás působí stísněně, je vám z ničeho nic smutně, nemůžete pořádně dýchat a nejraději byste z onoho místa utekli.

Proč to tak je?
Všechny prostory jsou zatížené otisky energií, které kdy v minulosti byly na onom místě. Tyto otisky zde zůstávají po roky, století, tisíciletí. Jejich nahromadění naplňuje prostor a proto je citliví lidé vnímají.

Jaká místa jsou nejčastěji zatížena otisky negativních energií?
V naprosté většině se jedná o místa, kde proběhlo

 • neštěstí – požáry, věznění, mučení, místa starých zločinů (zneužití, domácí násilí, násilí, vraždy, krádeže), …
 • náhlá úmrtí – bitevní pole, popraviště, šibenice, autonehody, sebevraždy…
 • prokletí jednotlivce, ale i rodu, …

Mohou to být ale i jiná místa

 • stará pohřebiště, masové hroby, některá místa na hřbitovech, …
 • nemocnice, léčebny, …

Bylo a je zde plno strachu, nepřátelství, nepochopení, pomsty, bolesti i nenávisti.

Taková místa můžeme vytvářet i my sami. Každá naše myšlenka je vyslaná energie. Proto může zůstat i její otisk a „tížit“ nás, pokud byla negativní.

 • nemoci, které byly v prostoru prožity
 • problémy ve vztazích
 • závislosti
 • hádky, zloba, závist, starosti, strach, …
 • silné negativní energie, které z tragédií, které se na místě udály -např. smrt, sebevražda,násilí, zneužití..
 •  negativní energie, které zanechá návštěva vyprávěním o svých problémech a starostech
 •  uvízlé duše po předchozích obyvatelích nebo těch, co mají k danému místu nějaký vztah, případně jiné bytosti

Jak se takové otisky negativních energií projevují?

Od pocitu stísněnosti, nervozity, strachu, únavy, mrazení, chladu, nesoustředěnosti, pocitu „těžkého vzduchu“, až po nevolnosti, deprese, paniku, třes, onemocnění, bolesti, poruchy spánku, …
Ale můžete slýchat zvláštní zvuky a vidět nevysvětlitelné úkazy, rostliny uvadají, na zahradě se rostlinám nedaří, zvířata se těmto místům vyhýbají (kočky tato místa naopak vyhledávají), věci padají i když leží nebo stojí stabilně…
Mnohdy děti vnímají tyto otisky více než my dospělí. Mají panický strach třeba z bubáků. Nepodceňujte taková tvrzení dětí, opravdu je lépe takové místo vyčistit než dítě uchlácholit, že to nic není.

Některé problémy mohou být způsobeny i geopatogenními zónami.

Co se stane, když prostor vyčistím?
Po energetickém vyčištění je poznat úleva okamžitě. Vše se vrací do normálu. Děti se nebojí, zvířata se zklidní, vzduch se pročistí a vše se jakoby projasní. Postupem času se rostlinám začne dařit,  fyzické i psychické problémy odeznívají rychleji.

Cena od 400 kč,-