AkuWM

AkuWM

ŘADA PRODUKTŮ PODPORUJÍCÍ HUBNUTÍ.

Dost bylo všemožných předsevzetí souvisejících se snižováním váhy. Neváhejte a pusťte se konečně výživně a s chutí do toho, co jste doposud možná odkládali. Ne nadarmo se říká, že: „Kdo chce, hledá důvody, kdo nechce, hledá výmluvy.“ A důvod, proč začít hubnout? Naše kvalitní produkty, které vám výrazně pomohou s restartem metabolismu.

AkuWM Healthy Breakfast

Nastartujte svůj den vydatnou snídaní.

Unikátní ovesná kaše, jejímž základem jsou jemné bio-vločky, byla navržená jako zdravá a vydatná snídaně. Kaše obsahuje mléčný proteinový izolát jako bohatý zdroj bílkovin, které organismus ráno rozhodně uvítá. Komplexnost této snídaně zastřešuje vysoký obsah vlákniny. Výrobek je obohacený o speciální extrakt z kořenů rostliny Maca.

Jedna dávka ovesné kaše obsahuje 100 % doporučené denní dávky chromu, který přispívá k příznivé funkčnosti metabolismu makroživin a k udržení běžné hladiny glukózy v krvi.

Ovesná kaše, sáček 50 g

AkuWM Healthy Snack

Proteinová tyčinka pomáhá zahnat hlad i chuť na sladké.

Lahodná proteinová tyčinka obsahuje vysoký podíl bílkovin a velmi málo cukrů. Při hubnutí se zásadně doporučuje nehladovět, jinak si tělo začne ukládat „na horší časy“. A proto je tato tyčinka ideální svačinou mezi hlavními jídly, kdy by vás mohl pocit hladu dostihnout.

V tyčince je navíc jedinečný zdroj vlákniny, tzv. rezistentní škrob Hi-Maize, který pomáhá umocnit pocit sytosti.

Tyčinka, 40 g

Dodáváme ve 3 příchutích – ananas, čokoláda nebo pomeranč.

AkuWM Fibre Cocktail

Konečně koktejl, který zasytí a dodá také potřebné živiny.

AkuWM Fibre Cocktail je svým složením jedinečný. Jeho základem je široké spektrum biologicky hodnotných proteinů (dobře vstřebatelný rýžový a syrovátkový protein – kasein). Koktejl je bohatý rovněž na vlákninu, jejíž přítomnost zajišťuje inulín a speciální složky Fibregum. Jde o velmi účinné prebiotikum s nulovým glykemickým indexem, které navíc podporuje vstřebávání vody a minerálů.

Dalším významným benefitem je přídavek komplexu 12 vitamínů a vyvážený poměr minerálních látek. Unikátní složkou je především Simag – vysoce čistý hořčík, který se účastní mnoha důležitých procesů v organismu. Opomenout bychom neměli ani aminokyselinu L-glutamin, která přispívá k normálním nervovým funkcím a napomáhá činnosti trávicího a imunitního systému.

Rozpustný prášek, sáček 50 g

Dodáváme ve 2 příchutích – jahoda nebo čokoláda.

AkuWM Green Tea

 Nalaďte se na zelenou čajovou vlnu a zhubněte.

Přírodní tonikum obsahuje tři stěžejní látky, které usnadňují hubnutí – extrakt ze zeleného čaje, výtažek z Garcinie kambodžské a extrakt z maliny.

Zelený čaj přispívá k udržení dobrého zdravotního stavu. Vědecké studie prokazují, že bezpečně a bez vedlejších účinků zvyšuje rychlost metabolismu. Kromě jiného obsahuje také tein, který je přírodní aminokyselinou, jež pomáhá zrelaxovat organismus a dodává pocit pohody zvýšením hladiny gama-aminomáselné kyseliny v těle. A mimo jiné funguje také jako stimulant.

Garcinie kambodžská obsahuje účinné látky, které pozitivně ovlivňují redukci tělesné hmotnosti. Nejúčinnější látkou v garcinii je kyselina hydroxycitronová (HCA), jež příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů v lidském těle a navozuje pocit sytosti již po malé porci jídla. Některé studie prokazují, že brání ukládání tuků v tukových buňkách i v játrech. Tvorba tuku se díky tomu zpomaluje do té míry, že tělo začíná využívat tuky jako zdroj energie. HCA má tedy výrazný vliv na novotvorbu tělesného tuku a na hladinu cholesterolu v krvi.

Maliny jsou skvělým zdrojem vitamínu C, látky nezbytné pro naše zdraví, silnou imunitu a detoxikaci organismu. Obsahují také množství karotenů. A především fungují jako silné antioxidanty, které nás zbavují volných radikálů, regenerují sliznice a dodávají naší pleti zdravý odstín.

Láhev 480 ml