AkuGold

 AkuGold

AkuGold je aktivní sérum ve formě lehkého gelu, vyvinuté pro dehydrovanou pokožku s počínajícími i staršími vráskami, které má příznivý účinek na tvorbu kožních buněk.
Gel obsahuje potřebné množství vody  a dalších látek, které vaši pleť znovu rozzáří. Správnou hydratací navíc zamezíte vzniku vrásek a zjemníte vrásky stávající.

AkuGold je určen pro všechny typy pleti každého věku a není parfémován, aby nedocházelo k interferencím s vaším parfémem.

Aktivní látky v AkuGold

Hedvábný peptid  
Hedvábný peptid je produkt z hedvábného proteinu. Patří do kategorie peptidů, které se velmi dobře vstřebávají do pokožky, vyživují ji, podporují její zdravý metabolismus a produkci nových kožních buněk. Hedvábí má vysokou schopnost udržet vodu a tuto jeho vlastnost přebírá i hedvábný peptid. Schopnost dodávat a udržovat vodu zpomaluje stárnutí pleti a urychluje regeneraci pokožky vystavené prachu, dráždivým látkám a negativním vlivům životního prostředí. Hedvábný peptid pomáhá kontrolovat tvorbu melaminu a zajišťuje tak rovnoměrnější tón pleti.

Extrakt z okvětních plátků růže  
Exktrakt obsahuje množství antioxidantů a chrání pleť před volnými radikály, které způsobují poškození buněk. Antioxidanty zlepšují odolnost pleti vůči negativním vlivům prostředí, stresu a únavy.

Nanogold  
Nanočástice zlata jsou předmětem intenzivního výzkumu, týkajícího se regeneračního účinku na buňky, podpory tvorby kolagenu a krevního oběhu pokožky.

Nanosilver  
Nanosilver je přírodní stabilizátor a širokospektrální antibakteriální prvek.

AkuGold
• Optimalizuje zásoby vody v pokožce
• Chrání před nepříznivými vlivy prostředí
• Zlepšuje ochranou funkci pokožky
• Zlepšuje vzhled pleti
• Zabraňuje vysychání a šupinatění pokožky. Pokožka je viditelně vyhlazená

Obsah lahvičky je 50ml.