AkuEnergy

AkuEnergy

AkuEnergy je vynikající nápoj obohacený o energizující a stimulující látky určený k doplnění energie a nastartování organismu na vyšší výkon vhodný pro aktivní manažery, sportovce (neobsahuje zakázané látky), studenty a těžce pracující.

 AkuEnergy

 dodá organismu zvýšenou energii až na dvanáct hodin

má rychlý nástup účinku – už po dvaceti minutách

zlepšuje koncentraci a psychickou i fyzickou výkonnost

posiluje mozkovou činnost a aktivitu, působí na centrální nervový systém

působí proti únavě a stresu

AkuEnergy je vhodný pro studenty (posiluje mozkovou aktivitu,koncentraci a paměť), manažery a duševně pracující (zvyšuje výkonnost mozku a posiluje psychickou odolnost), sportovce (zvyšuje výkonnost, zároveň neobsahuje zakázané látky), těžce fyzicky pracující i rekonvalescenty po úraze (urychluje hojení).

AkuEnergy je distribuován v 60 ml lahvičce se dvěma oddělenými složkami.

Těkavá látka L-Tyrosin (viz níže) musí být oddělena od ostatních ingrediencí. Obě složky se smíchávají bezprostředně před požitím nápoje (uvolněním pojistky a stlačením horní části uzávěru – viz návod na lahvičce).

AkuEnergy obsahuje

L-Carnitin – tělu vlastní látka pomáhající hubnutí. Při pohybu podporujepřeměnu tuků na energii. Podporuje transport mastných kyselin přes membránu mitochondrií ve svalových buňkách, kde se spalováním mastných kyselin uvolňuje energie. Snižuje hladinu cholesterolu, snižuje tvorbu kyseliny mléčné ve svalech a v krvi, čímž pomáhá regeneraci po zátěži, chrání srdce a podporuje srdeční činnost, snižuje oxidativní stres a působí proti únavě.

L-Tyrosin – aminová kyselina pomáhající buňce ke správné syntéze bílkovin. Metabolismem Tyrosinu vznikají katecholaminové hormony adrenalin a noraderanalin, které umožňují organismu zvýšenou aktivitu a zlepšují okysličování svalů. Tyrosin stimuluje a upravuje aktivitu mozku – potlačuje stres a úzkostné stavy, zlepšuje náladu, zvyšuje čilost a vitalitu, podporuje tvorbu a aktivaci endorfinů, pomáhá produkovat pigment Melatonin a potlačuje chuť k jídlu.

Výtažky z energizujících bylin – guarana, ženšen, ginkgo biloba, zelený čaj, Vitamín B6.

Doporučená denní dávka je 1 lahvička (60 ml).

Není vhodné, ani odůvodněné překračovat doporučené dávkování (jedna dávka dodá až 12 hodin energie). Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.