AkuCran

AkuCran

Detoxikuje, čistí močové cesty, posiluje imunitu a navíc skvěle chutná

Osvěžující „superfruit“ kompozice šťáv s vysokým množstvím antioxidantů, která nese názevAkuCran.

Složení:

AkuCran (cran odvozeno od anglického slova cranberry = brusinka, brusnice) obsahuje kombinaci šťáv z brusinek a granátového jablka, dále extrakty listů aloe barbadensis (aloe vera) a extraktu ovoce morindy citrifolia (noni). Pokud mají jednotlivé rostlinné složky něco společného, pak je to skutečnost, že jsou to především silné antioxidanty, z čehož vychází i hlavní využití tohoto produktu.

Brusinky jsou stovky let nejčastěji používané k léčbě zánětů močových cest a dalších onemocnění. Díky největšímu obsahu antioxidantů se řadí mezi 19 nejpoužívanějších druhů ovoce. Brusinky obsahují proanthocyanidiny (PACs), tedy condensované taniny, které v močovém systému omezují přilnavost patogenních bakterii E. coli na močové cesty, čímž brání vzniku infekce. Brusinky dokáží zabránit také vzniku atherosklerosy v cévách. A výzkum rovněž prokazuje,že zpomalují stárnutí a zlepšují paměť.

Granátové jablko je vysoce účinný antioxidant. Má vlastnosti, které zvyšují funkci imunitního systému a působí proti vzniku nádorových onemocnění. Účinně zamezuje srážení krve, které může způsobit infarkt myokardu, mozkovou mrtvici nebo embolii. Snižuje cholesterol a krevní tlak.Prokazuje se, že působí proti depresi.

Aloe vera je skutečně neuvěřitelná rostlina. Obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a také vysoké množství aminokyselin. Aloe má adaptogenní povahu. To znamená, že pomáhá organismu adaptovat se na vnější změny a tím chrání před vznikem nemoci. Aloe zlepšuje zažívání. Pomáhá s detoxikací a neutralizuje vnitřní prostředí organismu. Zkvalitňuje naší pokožku a zmírňuje záněty. Jako sekundární efekt můžeme v neposlední řadě zmínit, že pomáhá s úpravou tělesné váhy.

Noni je používaný po tisíce let v tradiční medicíně hlavně v Polynésii. Patří mezi kvalitní antioxidanty, má adaptogenní vlastnosti, pomáhá vyrovnávat množství cukru v organismu a má imunomodulační vlastnosti, čímž pomáhá potlačit alergické reakce organismu. Vědecky se prokazuje účinnost noni v prevenci nádorových onemocnění.

AkuCran je silný antioxidant, který napomáhá potlačit infekce močových cest, kterými trpí skoro třetina populace.